HOTEL BELASSI

Menu

Kvalitný jedálny lístok je základom dobrej reštaurácie. Belassi Cafe & Restaurant Bojnice si na zostavovaní menu pre vás dáva záležať. Myslíme na každý detail, aby sme vám mohli vytvoriť dokonalý zážitok. Mediteránska kuchyňa na rôzne spôsoby a menu na každú príležitosť, to je náš gurmánsky kokteil namiešaný pre vaše maškrtné jazýčky.

Menu á la carte

Vyberte si podľa vašej aktuálnej nálady. Predjedlá s nápaditosťou, klasicky netradičné polievky, hlavné jedlá z mäsa a rýb s mediteránskou príchuťou, šaláty s prímesou stredomorskej klímy a dezerty s kvapkou elegancie. Menu á la carte v Belassi Cafe & Restaurant Bojnice sa líši v detailoch.

Slávnostné menu

Stolovanie pre špeciálne príležitosti si vyžaduje viac ako len štandardné obedné menu. Slavnostne menu má zodpovedať charakteru udalosti, na ktorú je pripravované. Preto si radi vypočujeme vaše požiadavky a predstavy, aby sme mohli naplniť vaše očakávania a ponúknuť vám ešte viac. 5 a viacchodové slavnostne menu vám pomôžeme zostaviť od prípitku až po posledný digestív vrátane vhodných nápojov a dezertu, ktorý celé vaše gastronomické mámenie zavŕši. Slavnostne svadobné menu či menu na rodinnú oslavu vám radi pripravíme na mieru.

Sezónne menu

Stravovanie podľa ročných období je najprirodzenejším spôsobom dopĺňania energie. Vieme, čo je pre vás dobré, a preto vám okrem štandardného menu á la carte ponúkame aj jeho sezónne variácie. Vychutnajte si dary prírody vtedy, keď sú najlepšie.

Špeciálne menu

Bio, diétne, vegetariánske menu či iné špeciálne menu pripravíme flexibilne a operatívne podľa vašich požiadaviek. Pri menu pre skupiny a menu na eventy radi vyhovieme každému hosťovi, ktorý nám vopred nahlási svoje špecifické potreby.

Stravovanie pre hotelových hostí ubytovaných v Hoteli BELASSI **** Bojnice

Menu na eventy

Kanapky, studený a teplý bufet, servírované menu či iné spôsoby servírovania podľa typu a charakteru akcie prispôsobíme veľkosti a zloženiu vašej skupiny. Dobré jedlo je základom dobrej nálady. Postaráme sa o skvelú náladu vás aj vašich hostí.

Detské menu

Rodiny s deťmi zaujímajú u nás svoje čestné miesto. Chutné detské menu pripravené podľa zásad správnej výživy, prípadne podľa aktuálnej chuti vášho drobca, je u nás samozrejmosťou. Ľahké jedlá, detské porcie, Baby Friendly menu aj prostredie prispejú k tomu, aby ste sa u nás aj s deťmi cítili pohodlne. Doprajte vašim deťom pocit rovnocenného partnera pri vašom stole. V Belassi Cafe & Restaurant Bojnice im tento sen splníme.

Raňajky, obedy, večere, individuálne alebo formou polpenzie či plnej penzie sú k dispozícii priamo v reštaurácii Belassi Cafe & Restaurant Bojnice. Postaráme sa o vaše bezproblémové a zároveň chutné stravovanie počas vášho služobného aj dovolenkového pobytu v Bojniciach.

Kombinujte, degustujte, vychutnávajte. Team BELASSI Cafe & Restaurant Bojnice vám rád pripraví menu podľa vášho výberu a upraví podľa vašej chuti.

NORMY HACCP

Metóda analýzy procesov a postupov pri príprave pokrmov je u nás základným štandardom nielen na papieri. U nás si môžete byť istí, že vaše menu bude pripravené bezpečne.

ČLENSTVO V AHRS

Aby sme vám mohli neustále poskytovať viac, stali sme sa členom profesijného Asociácia hotelov a reštaurácií Slovenska. Tak sme nielen blízko dôležitých informácií, ale aj školení, vzdelávacích programov a aktivít, súťaží a projektov, ktoré nás posúvajú dopredu a vždy bližšie k vám. Naším cieľom však nie je získavať certifikáty kvality, ale v prvom rade uspokojiť vaše požiadavky. Vaša spokojnosť je pre nás najvyšším ocenením. Tešíme sa na vás.

Galéria našich jedál